Telegrafi sport

Real Estate - Telegrafi. Real Estate. Ne Shitje Me qira. Kerko. Blej tokën ideale – me 16 ari në Prishtinë – mundësi e duhur investimi ID-130. TOKË NË SHITJE. 2 orë. Lokali me frekuentim të lartë në një nga lagjet më të kërkuara të Prishtinë është vënë në shitje ID-171. LOKAL NË SHITJE.

Telegrafi sport. Një person ka humbur jetën ditën e diel në Rahovec, pas rrokullisjes me traktor. Reklama Policia njofton se rasti ka ndodhur në një fushë-arë, transmeton Telegrafi. “Është raportuar se viktima kosovar është rrokullisur me traktorin e tij në një fushë-arë dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Lidhur me rastin vdekjen e viktimës e ka konstatuar […]

Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...

We would like to show you a description here but the site won’t allow us.LTA LLC. Teknik i Pajisjeve të Përkthimit. Tjera Prishtinë Pozita te lira: 1 15 ditë të mbetura. FASAL. Inxhinier/e i/e ndërtimtarisë. Ndërtimtari Pejë Pozita te lira: 1 6 ditë të mbetura. FASAL. Inxhinier i Mirëmbajtjes së Makinerive. Inxhinieri Pejë Pozita te lira: 1 6 ditë të mbetura.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Ka dështuar të mbahet mbledhja e së enjtes e Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë. Reklama Kjo pasi deputetët e partisë në pushtet, Lëvizjes Vetëvendosje, nuk kanë marrë pjesë e as zëvendëskryeministri i parë Besnik Bislimi, i cili duhej të raportonte lidhur me dialogun Kosovë-Serbi. Ndryshe, raportimi i fundit i ...

Find all the latest football news on Telegraph Sport. Live reports, results, transfer news and expert analysis.1 day ago · Aeroplanë luftarak të forcave izraelite gjatë 24 orëve të fundit kanë sulmuar mbi 250 objekte të Hamasit në Rripin e Gazës. Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i IDF-së izraelite, Daniel Hagari, i cili theksoi se janë goditur tunelet, raketahedhësit që ishin të vendosur në zonat e banuara me civilë, transmeton Telegrafi. Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Telegrafi Sport, Pristina. 194,241 likes · 7,863 talking about this. Lajmet e fundit sportive, rishikime, rezultate si dhe shumë informata tjera të publikuara në rubrikën e sportit të portalit...“Një gjë duket e sigurt: Izraeli së shpejti do të pushtojë Rripin e Gazës me popullsi të dendur”. Reklama Kështu së paku vlerëson, gazetari i BBC, Paul Adams, sipas të cilit, një numër i madh trupash tashmë janë mbledhur në jug të Izraelit, përcjell Telegrafi. Ato, siç thotë ai, janë vendosur së bashku me një …

If you know your stuff, you probably know that Olympic athletes may struggle to make much money. Many Olympians have to pay their own way when it comes to training, equipment and sometimes even travel arrangements to the Games themselves.Lajçak ndan detaje nga vizita në Prishtinë: Ngjarjet në Banjskë, tregues që normalizimi është më urgjent se kurrë. Parashikimi i motit në Prishtinë për sot dhe 10 ditët në vijim. Kushtet atmosferike, parashikimi për reshje eventuale dhe shpejtësia e erës.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Sport shqip në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale. Futboll. Basketboll. Sporte tjera. Magazina.Sport Capital Oficial, Villahermosa, Tabasco. 2,732 likes · 12 talking about this · 944 were here. SOMOS UN CENTRO DEPORTIVO, CONTAMOS CON DOS CANCHAS PROFESIONALES DE PADEL, JAULAS DE BATEO, CANCHAS

Budget cargo van rental one way.

Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajme. Greva në “Trepçë”, BSPK-ja thirrje qeverisë: Kujdesu për minatorët dhe kërkesat e tyre modeste. Lajme. Macron dhe Scholz në takimin mes Kurtit dhe Vuçiq – Zyrtari i NATO-s referuar burimeve diplomatike. Lajme.Një ditë para samitit të procesit të Berlinit që do të organizohet në kryeqytetin shqiptar Presidentja e Komisionit Europian Ursula Von der Leyen do të jetë sot në Tiranë. Reklama Zyrtarja e lartë e Bashkimit Europian do të zhvillojë pasdite një takim me presidentin e Republikës Bajram Begaj në Presidencë e më pas kryeministrin Edi […]22:57. Situata në Veri/ në Vjenë protestohet në mbështetje të Kosovës. 22:49. Studimi: Një e pesta e popullsisë së botës do të kërcënohet nga nxehtësia ekstreme. 22:27. Rrahmani i VV’së: Paga minimale është dashur të jetë 450 euro, kundërshtimi i Hekuran Muratit i pamatur.GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajme. Greva në “Trepçë”, BSPK-ja thirrje qeverisë: Kujdesu për minatorët dhe kërkesat e tyre modeste. Lajme. Macron dhe Scholz në takimin mes Kurtit dhe Vuçiq – Zyrtari i NATO-s referuar burimeve diplomatike. Lajme.

Koreja e Jugut ndihmon Drejtorinë doganore të Maqedonisë me grant prej 4,8 milionë dollarësh për zhvillimin e sistemit për menaxhimin e rrezikut. Memorandumin e bashkëpunimit e nënshkruan drejtori i Doganës Stefan Bogoev dhe Ki-Dong Kim, drejtor i Byrosë për teknologji të informacionit dhe komunikimit në Shërbimin Doganor Korean.Find all the latest real-time sports coverage, live reports, analysis and comment on Telegraph Sport. News, fixtures, scores and video.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.Prokuroria Themelore në Pejë, ka ngritur aktakuzë kundër Urim Hysenit, i akuzuar për vrasjen e nënës së tij më 14 prill të këtij viti. Sipas aktakuzës, i pandehuri U.H, me datë 14 prill të vitit 2023, në qytetin e Pejë, ka privuar nga jeta, nënën e tij, viktimën H.H., me dyshimin e bazuar mirë se ditën kritike në rrethana ...Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t’i pranoni Kushtet e ...Sport - Telegrafi Maqedoni. Sport. Livescores Futboll Basketboll Tenis Sportet Luftarake AutoMoto Rishikime Sporte tjera.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...

Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...

Para 1 jave. Policia e Kosovës ka konfirmuar se ka gjetur armë, mjete eksploduese dhe pajisje të tjera gjatë bastisjeve të kryera sot në veri të Kosovës. Reklama. Zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut të Mitrovicës, Veton Elshani, ka thënë për Telegrafin se bastisjet janë kryer në shtatë lokacione të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajme. Greva në “Trepçë”, BSPK-ja thirrje qeverisë: Kujdesu për minatorët dhe kërkesat e tyre modeste. Lajme. Macron dhe Scholz në takimin mes Kurtit dhe Vuçiq – Zyrtari i NATO-s referuar burimeve diplomatike. Lajme. Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Para 6 dite. Lidhur me mosdekretimin e Blerim Isufajt për Kryeprokuror të Shtetit nga presidentja Vjosa Osmani, kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, tha se ky vendim është konfirmim i asaj që ka thënë kryeministri Kurti në Kuvend të Kosovës. Reklama. Sipas Krasniqit, Kryeministri kishte thënë se prokurori Blerim Jusufaj nuk do të ...Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo …

Veritistrasz.

How to make black dye in terraria.

If you know your stuff, you probably know that Olympic athletes may struggle to make much money. Many Olympians have to pay their own way when it comes to training, equipment and sometimes even travel arrangements to the Games themselves.Lajçak ndan detaje nga vizita në Prishtinë: Ngjarjet në Banjskë, tregues që normalizimi është më urgjent se kurrë. Parashikimi i motit në Prishtinë për sot dhe 10 ditët në vijim. Kushtet atmosferike, parashikimi për reshje eventuale dhe shpejtësia e erës.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Sport - Telegrafi Maqedoni. Sport. Livescores Futboll Basketboll Tenis Sportet Luftarake AutoMoto Rishikime Sporte tjera.Magazina. Magazina. Përfaqësuesja e Maqedonisë. Magazina. Femra është njëra nga rubrikat e reja e cila vie me dizajnin e ri. Kjo rubrikë i dedikohet femrave përmban informata në lidhje me preferencat e tyre duke përfshire: modën, kujdesin, familjen, bukurinë dhe shumë informata të tjera. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.Magazina. Këtu do të gjeni të gjitha lajmet e fundit rreth transferimet në klubet më të njohura evropiane.Pas kësaj ndeshje Zvicra vazhdon si lider në Grupin I me 15 pikë të grumbulluara, dy më shumë se Izraeli në vendin e dytë që ka 13 sosh. /Telegrafi/. Zvicra ka luajtur baras 3-3 në shtëpi ndaj Bjellorusisë, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikim në EURO 2024. Reklama Vendasit kaluan në avantazh në minutën e 28-të falë një ...Faqja zyrtare në Facebook e portalit informativ Telegrafi Maqedoni. Lajmet e fundit nga Maqedonia, Shqipëria, Kosova dhe Bota.Faqja zyrtare në Facebook e portalit informativ Telegrafi Maqedoni. Lajmet e fundit nga Maqedonia, Shqipëria, Kosova dhe Bota. ….

Hotel Dukagjini. Kuzhinier/e. Hoteleri dhe Turizëm Pejë Pozita te lira: 1 12 ditë të mbetura. A&M Clothes. Asistent/e i/e marketingut. Marketing dhe Reklamim Prishtinë Pozita te lira: 1 28 ditë të mbetura. N'POST (EN LLC) Zyrtare për përkrahje të klientëve dhe agjentëve. Administratë Kosovë Pozita te lira: 6 26 ditë të mbetura.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] – +383 48 222 355. Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji.Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ...Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... Një qytet i vogël në Spanjën jugore është tronditur nga shpërndarja e imazheve të vajzave të reja të krijuara nga Inteligjenca Artificiale në disa shkolla. Imazhet, të cilat janë marrë kryesisht nga llogaritë e mediave sociale të vajzave dhe i kishin treguar ato të veshura plotësisht, u përhapën në të paktën katër nga pesë shkollat […] Telegrafi sport, Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Organizata Evropiane për Sigurinë e Navigimit Ajror (Eurocontrol) e renditi Shqipërinë të parën në Evropë me rritje të numrit të fluturimeve në javën 16 – 22 tetor, në raport me periudhën e para pandemisë. Reklama “Fluturimet nga Shqipëria janë 88 për qind më të larta gjatë javës 16-22 tetor në krahasim me të njëjtën periudhë …, Tre udhëheqësit e shtetit, presidentja Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti dhe kryeparlamentari Glauk Konjufca gjenden në vizita të ndryshme zyrtare jashtë vendit. Reklama Presidentja Osmani të hënën udhëtoi drejt Kroacisë, ndërkaq nga njoftimi që u bë për media nga presidenca u bë e ditur se ajo do të ketë takime të rëndësishme, …, Në kuadër të Samitit të Berlinit që po mbahet në Tiranë, gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor, Shqipëria, Kosova, Serbia, Mali i Zi, Maqedonia e Veriut dhe Bosnja Hercegovina kanë nënshkruar marrëveshjen për njohjen e ndërsjellë edhe të katër profesioneve. Reklama Në kuadër të kësaj përfshihen kirurgët, mamitë dhe veterinarët, …, Trajneri legjendar italian godet ashpër Leaon: Unë do ta ulja në stol. Arrigo Sacchi, ish-trajneri i Milanit dhe i kombëtares italiane, u tregua shumë i ashpër ndaj Rafael Leaos dhe lojtarëve të tjerë aktualë të Milanit. Në një intervistë për “Gazzetta dello Sport”, ai ishte mjaft i... Futboll 22 tetor 2023., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., 18:23 Sport 3 komente. Dhunë në Korçë, goditet me grusht në stadium presidenti i Skënderbeut Ardian Takaj dhe i biri . 17:56 Sport. Ndahet nga jeta legjendari Bobby Charlton, futbolli anglez në zi. 17:34 Sport. FOTO/ “Fun Run Tirana”: Sot radha e nxënësve të shkollave 9-vjeçare dhe gjimnazeve të Tiranës., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Telegrafi.com, Pristina. 844,869 likes · 4,017 talking about this. Lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, rajoni dhe bota., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., LTA LLC. Teknik i Pajisjeve të Përkthimit. Tjera Prishtinë Pozita te lira: 1 15 ditë të mbetura. FASAL. Inxhinier/e i/e ndërtimtarisë. Ndërtimtari Pejë Pozita te lira: 1 6 ditë të mbetura. FASAL. Inxhinier i Mirëmbajtjes së Makinerive. Inxhinieri Pejë Pozita te lira: 1 6 ditë të mbetura., Sport shqip në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale. Futboll. Basketboll. Sporte tjera. Magazina. Sport Shqip Galeria Transfere Analiza Redaksia. Sport Shqip Galeria Transfere Analiza Redaksia. Tabelat dhe Rezultatet. Tabelat dhe Rezultatet, Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Find all the latest real-time sports coverage, live reports, analysis and comment on Telegraph Sport. News, fixtures, scores and video., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Një zjarr i shkaktuar nga kabllot e energjisë elektrike ka rrezikuar të përfshijë një pallat banimi në qytetin e Gjirokastrës ndërsa flakët kërcënuan jetën e banorëve. Reklama. Ngjarja u regjistrua mbrëmjen e sotme, rreth orës 20.00, në një pallat në lagjen “Granicë”. Mbingarkesa në rrjetin e energjisë shkaktoi lindjen ..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 - +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Portugalia e ka siguruar kualifikimin në Kampionatin Evropian që mbahet vitin e ardhshëm në Gjermani, pasi ka 24 pikë, Sllovakia me 16, Luksemburgu me 11, Islanda me 10, BeH me nëntë dhe Lihtenshtajni pa asnjë. / Telegrafi /. Portugalia ka fituar 5-0 ndaj Bosnjës e Hercegovinës në kuadër të kualifikimeve në Euro 2024., Telegrafi Sport, Pristina. 194,258 likes · 8,648 talking about this. Lajmet e fundit sportive, rishikime, rezultate si dhe shumë informata tjera të publikuara në rubrikën e sportit të portalit..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ... , Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”., Rexhep Mala, Aktash, Nr.34, Prishtinë, Kosovë [email protected] 038 224 093 – +383 48 222 355 Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të ..., The latest tweets from @TelegraphSport, Find all the latest real-time sports coverage, live reports, analysis and comment on Telegraph Sport. News, fixtures, scores and video., Arbenita Ismajli publikon bisedën private me Unikkatilin, e quan picamen. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi ...